זה לא חדש שמערכת ווינדוס מחייבת אותנו להתקין Anti-Virus וזאת לאור העובדה ש- 90 אחוז מהוירוסים נכתבים ופוגעים במערכות מיקרוסופט.

אנטי וירוס avg חינם

אנטי וירוס AVG בחינם

אני חייב לציין שאם אתם מחפשים תוכנת א.וירוס ברישיון חינמי, אולי כדאי שקודם כל תנסו להתקין את האנטי וירוס של מיקרוסופט.

Microsoft vs AVG

א. מיקרוסופט א.וירוס הינו מוצר ברישיון חינמי.

ב. AVG חינם לתקופה מסוימת בעוד שלמיקרוסופט אין הגבלה (פרטים בהמשך).

ג. Microsoft Security Essentials חזק יותר ו"גונב" פחות משאבים ממערכת ההפעלה.

ד. דעתי המקצועית היא שמיקרוסופט מעדיפה שלא "לסמוך" על יצרניות תוכנות צד שלישי בקטע של הגנה ושסוף סוף היא הבינה שבכדי שלמערכות שלה יהיה "שם טוב", היא חייבת לפתח מוצר הגנה In House (משל עצמה).

"החיסרון" היחידי או יותר נכון משהו שיכול להוות בעיה לחלקכם בזמן ההתקנה, זו העובדה שניתן להתקין את Microsoft Security רק על מערכות חוקיות. ז"א רק על מערכות שעוברות את בדיקת Genuine.

הכירו את AVG

ראשי התיבות של Anti-Virus Guard מבית AVG (זה גם שם החברה). החברה מוכרת מוצרי אבטחה נוספים כמו Family Safety for Phone (להגביל גישה למקומות מסוימים בנייד), אנטי וירוס למכשיר Android ועוד מגוון מוצרים…

האנטי וירוס שלה נחשב ליציב וחזק ואינו מקפיץ הודעות מעצבנות באמצע העבודה. ניתן להוריד אותו בקשיור ישיר מפה: אנטי וירוס AVG FREE (אתר filehippo) או מעמוד ההורדות של AVG.

הורדה למקינטוש

בד"כ אין צורך להתקין אנטיוירוס במחשבי מק (בגלל שאין וירוסים). אם בכל זאת אינכם מוכנים לקחת "רבע סיכון" (חצי אחוז), אני מצרף לכם קישור ישיר להורדת אנטיוירוס AVG for Mac. בהצלחה!

ההתקנה: אין הרבה מה להסתבך, רק להפעיל את קובץ ההתקנה וללחוץ "הבא, הבא…". מה שכן, עליכם להיות מחוברים לאינטרנט משום שבזמן ההתקנה, התוכנה תוריד קבצי מקור נוספים

לכמה זמן האנטי וירוס תקף? האמת שאין תשובה מדויקת. אצל אחד מלקוחותי קפצה הודעה של פג תוקף אחרי שלושה חודשים. לאומת זאת, אצלי היה מותקן במשך שמונה חודשים שלי שום התרעה על פג.

חוק ברזל: אסור להתקין 2 אנטי וירוסים במקביל, זה יכול לשגע את המערכת. אם קיימת במחשב תוכנת "א.וירוס" ישנה, הסירו אותה > בצעו הפעלה מחדש > התקינו את AVG. אם מותקן פיירוול או מוצר אבטחה צד שלישי, הסירו גם אותו (פרטים בחלק הבא).

האם צריך פיירוול

האם צריך פיירוול?

האם צריך להתקין תוכנת Firewall?

יש לחברת AVG מוצר שנקרא Internet Security. אין בו צורך. בכללי, אין צורך בהתקנת Firewall על המחשב. במערכות ווינדוס 7 או 8 יש "חומת אש" מובנת שעושה אחלה עבודה.

אם אתם רוצים למנוע פריצות מערכת, עליכם לדאוג לעדכן את המחשב ב- Windows Updates אחת למספר חודשים. יש לדאוג לגלוש באתרים מהימין ולרכוש מכשיר Router עם פיירוול טוב (אני מעריך שמודם של הוט 30 מגה נחשב למוצר איכותי).

הוספת תגובה חדשה:

בשביל להגיב יש להירשם או להתחבר למערכת

אודות חגי לוי

חגי לוי - מיסד אתר 9Comp. בלוגר הכותב מדריכים, חדשות באתר. טכנאי למחשבי מקינטוש ופיסי. שירות בתשלום - פרטי ההתקשרות נמצאים בסמל הקטן של "הבית" (סוף החתימה) או בתפריט העליון "שירותים בתשלום".

הוספת תגובה חדשה:

בשביל להגיב יש להירשם או להתחבר למערכת