רעיון גאוני/מהפכני שראוי לשבח גדול!

הכירו את אתר Netek.co.il. האתר מציע שירות חינם להתנתקות מספקי השירות. בסוף העמוד תמצאו טיפים וסיפור אישי.

כיצד זה עובד?

בשלב הראשון, גולשים אל האתר > בוחרים את הספק ממנו רוצים להתנתק (יש רשימה מלאה   Bezeq ,Hot,Yes, Cellcom, Partner ועוד…').

ספקי השירות

ספקי השירות

בשלב השני מכניסים את הפרטים האישיים (שם, שם משפחה, כתובת והכי חשוב 4 ספרות אחרונות של כרטיס האשראי) > לוחצים על כפתור נתק אותי וזהו!

פרטים אישיים

פרטים אישיים

האתר שולח אל ספק השירות באופן אוטומטי מסמך מסודר בפורמט PDF עם הפרטים האישיים שלכם ובקשה לניתוק! גאוני ובחינם.

ציטוט מהמכתב: "בהתאם לסעיף 13 ד(ד) לחוק, הנכם נדרשים לנתק אותי מיידית ולא מאוחר משלושה ימים מיום משלוח הודעה זו" (מצורפת תמונה של המכתב).

מכתב ניתוק להוט

מכתב ניתוק להוט

טיפים בנושא!

לא צריך להיות גאון בכדי להבין שברגע שנשלחה בקשה לניתוק, תוך 24 שעות הספק חוזר אליכם עם משפטים: "למה את/ה רוצים להתנתק…".."בו תשמע/י, יש לנו מבצעים חדשים" :) (בקיצור יתחילו ללקק לכם שזה כבר טוב…)

הנציג שיחזור אליכם יהיה בבמוקד "שימור לקוחות" או "קשרי לקוחות" ויש להם הרבה כח בחברה. סביר להניח שלא תצליחו להוריד את הספק במחיר אך תצליחו להגדיל את חבילת הטלויזיה שלכם בעוד כמה ערוצים שעולים כסף.

סיפורון אישי: אני אישיתי הצלחתי להוזיל את המחיר ב- 15 ש"ח לחודש, קיבלתי ערוצים נוספים + הגיע טכנאי מטעם החברה לחבר אצלי בבית רשת אלחוטית בחינם.

ממה לא לפחד: הפסק לא ינתק את השירות לפני שהוא יצור איתכם קשר טלפוני. אלה נהלי חברה. אל תפחדו ממצב שבו לא יהיה לכם אינטרנט, טלויזיה, טלפון, זה לא קורה.

אודות חגי לוי

חגי לוי - מיסד אתר 9Comp. בלוגר הכותב מדריכים, חדשות באתר. טכנאי למחשבי מקינטוש ופיסי. שירות בתשלום - פרטי ההתקשרות נמצאים בסמל הקטן של "הבית" (סוף החתימה) או בתפריט העליון "שירותים בתשלום".