עמוד זה כולל כלי סיסמאות אבודות, רשת מחשבים, ניהול מערכות הפעלה של ווינדוס, כלי אופיס ודפדפנים!

כלים תוכנות לטכנאי מאתר nirsoft

כלים תוכנות לטכנאי מאתר nirsoft

חשוב מאוד: ייתכן מצב בו האנטיוירוס יחשוב שכלים מכילים וירוס. הם אינם. הכלים מתחברים לתהליכים עמוקים במערכת ולכן האנטיוירוס "חושב" שהם מזיקים (אם לא ניתן להפעיל. יש לבטל את האנטיוירוס).

יש לקרוא את התיאור המצורף לכל כלי. השימוש באחריותכם.

בסוף העמוד תמצאו רשימת כלים מומלצים.

קרדיט ענק לאתר NirSoft – אתר שמפתח אפליקציות עבור סיסטם, טכנאות.

כלים לניהול סיסמאות במחשב (Passwords)

בעזרת הכלים תוכלו לגלות סיסמאות אבודות של דוא"ל, תוכנות  Messenger, דפדפנים, facebook וכו'…

1. כלי סיסמאות מסנגר: מציג סיסמאות של תוכנות MSN, ICQ, Yahoo, Google talk, AOL, Trillian, GAIM

2. כלי סיסמאות דוא"ל: מציג סיסמאות של תוכנות Outlook, IncrediMail , Gmail, Yahoo, Windows Mail, Hotmail, Eudora, Netscape

3. כלי סיסמאות לכל סוגי הדפדפנים: מציג סיסמאות בכל סוגי הדפדפנים, IE, FireFox, Chrome, Safari, Opera4

שחזור סיסמאות בדפדפנים

כלים לניהול שחזור סיסמאות בדפדפנים

4. כלי סיסמאות לדפדפן Explorer: תומך בכל הגירסאות Internet Explorer

5. כלי סיסמאות לדפדפן FireFox: תומך בכל גירסאות FireFox

6. כלי ססמאות לדפדפן Chrome: תומך בכל גירסאות Google Chrome (דפדפן גוגל).

7. כלי סיסמאות לדפדפן Opera: מציג סיסמאות של אתרי שנשמרו בדפדפן.

8. כלי סיסמאות לחייגן אינטרנט: חייגן HOT (כבלים), חייגן ADSL (בזק) , חייגן VPN

9. כלי סיסמאות ל- FTP: הכלי הנ"ל עובד חלקית (לא לסמוך עליו).

10. כלי סיסמאות לרשת מקומית: מציג סיסמאות של שיתופי כוננים ברשת מיקרוסופט. רשת Workgroup ורשת Domain.

11. כלי סימסאות ל- Router: יש להכניס את קובץ ה- Config אל תוך הכלי ורק לאחר מכן הכלי יציג את הסיסמאות.

12. כלי סיסמאות ל- PST של Outlook: יש לבחור את קובץ מסד הנתונים (PST) וכלי יציג את הסיסמא.

13. כלי סיסמאות לרשת אלחוטית Wireless: הכלי יציג את סיסמאת הרשת אלחוטית שלכם! גירסא למערכות 32 ביט.

14. כלי סיסמאות ל- Remote Desktop: מציג סיסמאות+ משתמשים של חיבורים מרחוק בשיטת Remote Desktop של מיקרוסופט. חיבור תמיכה מרחוק.

15. כלי סיסמאות ל- VNC: מציג סיסמאות+משתמשים של חיבורים מרוחקים בתוכנת VNC.

16. כלי סיסמאות ל- Pocket PC: אני אישיתי לא מקצוען בתחום של מחשבי כף, בקישור תוכלו למצוא הסבר והדרכה.

ניהול מערכת ההפעלה (System Monitoring Tools)

בעזרת הכלים הבאים תולו לתפעל ולנהל את מערכת ההפעלה ביתר מיומנות! כטכנאי מחשבים מקצועי אני ממליץ לכם להכיר את כלי המערכת לעומק.

עזרים לסיסטם מערכות הפעלה

כלים עזרים לניהול סיסטם מערכות הפעלה

17. כלי מספר סידורי של מפתחות מוצרי Microsoft: מציג את את כל מפתחות מוצרי מיקרוסופט (Serials) השמורים במחשבים, מערכת ההפעלה, תוכנות אופיס, בסיסי נתונים (SQL) ושרתי דואר (Exchange). גירסא למערכות 32 ביט.

18. כלי שמציג את כל התיקיות המיוחדות במחשב: הכלי מרכז ברשימה אחת את תיקיות ה- Fonts, History, Temporary Files, Favorites, Recent, My Documents, App Data, Startup. גירסא למערכות 64 ביט.

19. כלי ניהול לתוכניות אתחול המחשב Startup: רוצים לבטל תוכנית מסוימת שעולה באתחול המחשב? העזרו בכלי ה- WhatInStartup.

20. כלי סריקה וניהול ל- Registry: אפשרות לסרוק ערכים מרובים ולמחוק אותם במכה אחת! ניהול ה-Registry גם למחשבים מרוחקים ברשת. גירסא למערכות 32 ביט.

21. כלי לניהול תהליכים Process: הכי מציג מידע מפורט על כל התהליכים במחשב, מאפשר להשהות תהליכים. כלי הרבה יותר מתקדם מהכלי המובנה של המערכת. גירסא למערכות 32 ביט.

22. כלי לניהול קבצי DLL: הכלי סורק את כל קבצי ה – DLL במחשב וליד כל קובץ הוא מציג את הנתיב המדויק שלו ב- Registry. גירסא למערכות 32 ביט.

23. כלי ניהול File types: בעזרת הכלי ניתן לנהל את סיומות הקבצים במערכת ההפעלה. גירסא למערכות 32 ביט.

24. כלי חיפוש מתקדם Search files: כלי חיפוש קבצים מתקדם, ניתן לחפש קבצים לפי פרמטרים של תאריכים, משקל קבצים ואפילו תוכלו לחפש קבצים לפי התוכן שיש בתוכם! (משפטים או ערכים). גירסא למערכות 32 ביט.

25. כלי שמציג Blue Screen – Stop error: המחשב שלכם עשה מסך כחול (קרס) ולא הספקתם לקרוא מה היה כתוב בו? הפעילו את כלי "המסכים הכחולים".

26. כלי המציג Shell Extension: כלי שמציג את כל התהליכים שפועלים במחשב בצורה מפורטת, ניתן לבטל תהליכים שגורמים לקריסת מערכת, תוכנות ריגול ווירוסים שהשתלטו על המחשב. גירסא למערכות 32 ביט.

27. כלי לניהול בטריות של מחשבים ניידים: Batarey Info הינו כלי מעולה המציג 18 פרטים על הבטריה במחשב, יצן, דגם, מספר סידורי, טמפרטורה ועוד הרבה מאוד פרטים.

28. כלי ניהול להתקנ USB: הכלי מציג את כל ההתקנים שמחומרים למחשב, התקנים שהיו מחוברים למחשב בעבר.אופציה להסיר את הדריבר של ההתקן במידה ויש בו תקלה! גירסא למערכות 32 ביט.

29. כלי לניהול Event Viewer: הכלי מציג את "יומן הארועים" של המערכת, למי שלא מכיר -ביומן הארועים ניתן לקרוא על שגיאות במערכת ההפעלה, בעיות אבטחה וכו'. גירסא למערכות 32 ביט.

30. כלי המציג מידע על קריסה תוכנה: אם יש לכם תוכנה שקורסת עם הודעות שגיאה של Send/Don't Send או …has stop working, תפעילו את הכלי ותקבלו מידע על התקלה.

31. כלי לניהול הסרה של תוכנות: MyUninstaller הינו כלי המאפשר להסיר תוכנות מהמחשב, יש לכם תוכנה שאתם לא מצליחים להסיר מרשימה? השתמשו בכלי.

32. כלי לניהול פרוטוקולים ופורטים: רוצים לבטל פרוטוקול/פורט מסוים במערכת ההפעלה של המחשב? בעזרת כלי URLProtocols תוכלו לעשות את זה בקלות.

33. כלי שמסיר עקבות: רוצים להסיר את הפעולות האחרונות שלכם במחשב? הכלי מנקה היסטורית דפדפנים, עוגיות, ערכים ב- Registry שנוצרו כתוצאה מעבודה על המחשב.

רשתות/אינטרנט (Network/Internet Monitoring Tools)

כלים שכל מנהל רשת מקצועי צריך, בעזרת הכלים תוכלו לנטר רשתות מקומיות ואת רשת האינטרנט (אתרי אינטרנט), לגשת לשיתופים, למצוא מחשבים ברשת, לנהל פורטים וכל מה שצריך.

ניהול רשת מקומית רשת אינטרנט

כלים עזרים לניהול רשת מקומית, אינטרנט

34. כלי שמציג את החיפושים האחרונים במנועי חיפוש: רוצים לדעת מהם הביטוים האחרונים שחיפשתם במנועי החיפוש של Google, Yahoo, MSN, Bing ? השתמשו בכלי.

35. כלי לניהול Ports (פורטים): בעזרת הכלי ניתן לראות את כל התוכנות הפועלות במחשב ואת מספר הפורט של כל תוכנה. גירסא למערכות 32 ביט.

36. כלי רחרחן רשת Sniffer: בעזרת הכלי ניתן להאזין לכתובות רשת איתן המחשב מתקשר (פרוטוקולים TCP/IP, POP3, HTTP), לשאוב מידע על חבילות (Packets) גירסא למערכות 32 ביט.

37. כלי לפיקוח חיבורי רשת: ההבדל המשמעותי בין הכלי הזה לכלי שמעליו (Sniffer) הוא שכלי הפיקוח מציג דיווחים וחיבורים בזמן אמת ולא שומר מציג היסטוריה. גירסא למערכות 32 ביט.

38. כלי לניהול כרטיסי רשת: הכלי מציג פרטים על כרטיסי הרשת שיש במחשב, כל מה שרציתם לדעת,  IP Address, MAC, MTU

39. כלי המציג מחשבים ברשת: מציג את כתובות ה- IP של המחשבים, שמות המחשבים, MAC Address, סוג כרטיסי הרשת של המחשבים.

40. כלי המציג שיתופים ברשת: הכלי מצריך את המחשבים ברשת ואת השיתופים שלהם, שיתופי כוננים ואפילו מדפסות רשת. מומלץ!

41. כלי תקשורת Ping: הכלי יכול לבצג פינגים למספ תחנות ברשת. כלי מעולה לניטור ופיקוח על שרתים (אם רוצים לבדוק שהשרתים נמצאים אונליין).

42. כלי ממיר מכתובות IP ל- Host ולהיפך: אם אתם יודעים כתובת IP מסוימת של מחשב ברשת ורוצים לדעת מהו שם המחשב ברשת זהו הפיתרן המושלם.

43. כלי לניהול התקני Bluetooth: לי אישית לא יצא לעבוד איתו אך עושה רושם שהוא טוב, הכלי מציג פרטים על התקני בלוטוס.

44. כלי המציג רשתות אלחוטיות זמינות:  במידה ואתם חושדים שמערכת ההפעלה פגומה ואינה מציגה רשתות זמינות, תוכלו לבדוק עם יש רשתות זמינות באזור שלכם.

45. כלי זהות אתרי אינטרנט וכתובות IP: כלי פשוט מעולה! מכניסים בו את שם האתר ומקבלים פרטים כמו המדינה של האתר, טלפון, אימייל של איש הקשר שמתחזק את האתר, כתובת העסק. באותה שיטה ניתן להכניס כתובת IP לא מזוהת ולדעת למי שייכת הכתובת הזו: אתר אינטרנט, ספק אינטרנט, מדינה.

46. כלי שמציג רשומות DNS: עוד כלי ענק! מכניסים בו את כתובת אתר האינטרנט ומקבלים את רשומות ה- NS של האתר, MX (דואר אלקטרוני), A, SOA. אפשר להשתמש בכלי גם על שרתים ברשת מקומית!

47. כלי ממיר מקבצי Html ל- Text: בעזרת הכלי תוכלו להמיר קבצי אתרים Html לקבצי טקסט רגילים.

ניהול תוכנות אופיס/אווטלוק (Microsoft Office/Outlook Tools)

בעזרת הכלים תוכלו לנהל מוצרי אופיס. לפשט את תוכנת הדואר אווטלוק לגורמים קטנים ולעשות סדר בבלגן!

כלים לניהול תוכנות אופיס

כלים לניהול תוכנות אופיס

48. כלי לעריכת קובץ NK2 של אאוטלוק: מכירים את המצב בו רושמים את האות הראשונה של איש הקשר ותוכנת האווטלוק יודעת להשלים? זה קובץ ה- NK2, הקובץ הזה יותר חשוב מאנשי הקשר שלכם בתוכנת ה- Outlook! אם אתם רוצים לערוך ולשנות שמות של כתובות ברשימה, זה כלי מעולה! גירסא לאאוטלוק 2010 64ביט. רוצים ללמוד איך לגבות את המחשב בצורה יעילה ואת קובץ ה- NK2 שלכם? ליחצו על הקישור.

49. כלי שמציג את הקבצים שצורפו למיילים: מחפשים קובץ שבעבר שלחתם או קיבלתם במייל? הכלי הזה מסדר לכם את כל הקבצים ברשימה אחת גדולה! פצצה לא? גירסא לאוטלוק 2010 64ביט.

50. כלי סטטיסטיקה של תוכנת אאוטלוק: רוצים לדעת עם מי אתם מתכתבים הכי הרבה? בעזרת הכלי תוכלו לקבל את כל המידע! גירסא לאוטלוק 2010 64ביט.

51. כלי לניהול תוספים של אופיס: בעזרת הכלי תוכלו לבטל תוספים אשר מתחברים לתוכנות האופיס, תוספים של תוכנת itunes, antivirus, camtasia ועוד מגוון תוספים.

52. כלי משחזר סיסמאות של PST: הכלי יודע לשחזר סיסמאות אבודות של מסד הנתונים (תיבת הדואר) של תוכנת אאוטלוק.

כלים לניהול דפדפני אינטרנט (Web Browser Tools)

בעזרת הכלים הבאים תוכלו לנהל את היסטורית הדפדפנים, עוגיות, זיכרון, מועדפים. שימו לב: בחלק הראשון של המאמר (סיסמאות) תוכלו למצוא הרבה כלים הקשורים לדפדפני אינטרנט וסיסמאות.

כלי דפדפני אינטרנט

כלים ותוכנות לניהול דפדפני אינטרנט

53. כלי ניהול עוגיות לדפדפן Internet Explorer: מציג את העוגויות ברשימה, תומך בכל סוגי הגירסאות של דפדפן אקפלורר.

54. כלי ניהול היסטוריה לדפדפן Internet Explorer: הכלי מציג את היסטורית הגלישה של המשתמש, תומך בכל סוגי הגירסאות של דפדפן אקפלורר.

55. כלי ניהול לזיכרון Cache דפדפן Internet Explorer: מציג את זיכרון ה- Cache של הדפדפן, תומך בכל סוגי הגירסאות של דפדפן אקפלורר.

56. כלי ניהול עוגיות לדפדפן Mozilla FireFox: מציג את העוגויות ברשימה, תומך בכל סוגי הגירסאות של Mozilla FireFox.

57. כלי ניהול היסטוריה לדפדפן Mozilla FireFox: מציג את היסטורית גלישת המשתמש, תומך בכל סוגי הגירסאות של Mozilla FireFox.

58. כלי ניהול לזיכרון Cache דפדפן Mozilla FireFox: מציג את זיכרון ה- Cache בדפדפן, תומך בכל סוגי הגירסאות של Mozilla FireFox.

59. כלי ניהול היסטוריה לדפדפן Google Chrome: מציג את היסטורית הגלישה של המשתמש, תומך בכל סוגי הגירסאות של Google Chrome.

60. כלי ניהול לזיכרון Cache דפדפן Google Chrome: מציג את זיכרון ה- Cache של הדפדפן, תומך בכל סוגי הגירסאות של Google Chrome.

61. כלי ניהול היסטוריה לדפדפן Apple Safari: מציג את היסטורית הגלישה של המשתמש, תומך בכל סוגי הגירסאות של Apple Safari.

62. כלי ניהול לזיכרון Cache דפדפן Apple Safari: מציג את זיכרון הק'ש של הדפדפן, תומך בכל סוגי הגירסאות של Apple Safari.

63. כלי ניהול לזיכרון Cache דפדפן Opera: מציג את זיכרון הק'ש של הדפדפן, תומך בכל סוגי הגירסאות של Opera.

64. כלי ניהול עוגיות של Flash: מציג את עוגיות ה – Flash.

סיכום עמוד כלים ועזרים לטכנאי

סיכום עמוד

סיכום עמוד כלים עזרים לטכנאי מחשבים ורשתות

אם אתם רוצים לשלוט במחשב עליכם להכיר את הכלים והעזרים הנ"ל. אני חייב לציין שבזמן שהכנתי את העמוד, גם אני הכרתי לפחות 3-4 כלים חדשים שלא ידעתי על קיומם!

אני ממליץ לכם להכיר את הכלים הבאים:

1-3, 8, 10, 12, 17-19, 24-26, 29-36, 39-42, 45, 46

תוכנות וכלים נוספים

עזרים נוספים לטכנאי

עזרים נוספים לטכנאי

1. איך לתמוך באמצעות תמיכה מרחוק. מאמר המלמד איך להתחבר למחשב מרוחק עם TeamViewer.

2. מומלץ לנקות TEMP (קבצים זמניים) במערכת ההפעלה ובדפדפני האינטרנט. זה מאיץ את המחשב!

3. דרך מעולה לשיפור ביצועי המחשב הינה איחוי הדיסק הקשיח באמצעות תוכנת Defraggler. בקרו במדריכים, הם מומלצים בחום.

מקווים שעמוד זה נתן לכם מענה בבעיה. גלישה מהנה 9Comp.com

 

 

http://www.9comp.com/?p=1317

אודות חגי לוי

חגי לוי
חגי לוי הינו בלוגר, כותב מדריכים וחדשות לאתר 9Comp.com. טכנאי התומך במחשבי מקינטוש ופיסי. אתם מוזמנים לעלות תגובות או שאלות במערכת QA. שירות בתשלום - אפשר למצוא את פרטי ההתקשרות בסמל הקטן של "הבית" בסוף החתימה או בתפריט שירותים בתשלום. בהצלחה!
לעמוד המדריכים שלי>

9 תגובות

 1. גדול – צריך לבדוק פה כמה תוכנות

 2. באמת עמוד טוב. נשמר במועדפים!
  תודה רבהה

 3. אחי אתה לא יודע כמה עזרת לי! אני תקוע עם מחשב נייד מסך 10 אינטץ כי המחשב נייח שלי עושה בעיות רציניות.
  לא העזתי לפרמט אותו כי שכחתי את הסיסמא לדואר אלקטרוני ומזה לא בא לי שברק ייבשו אותי מחר בבוקר…
  אני כבר שעה מחפש כלי טוב ורק עכשיו מצאתי :)
  אלוף

 4. טכנאי מחשבים- אלירן

  יש פה כלים מעולים..
  אתר ניקסופט אתר מעולה, תודה על התרגום לשפה העברית

 5. אנדריי

  ואו יש פה הרבה כלים.
  יקח קצת זמן להתעדכן :)

 6. אלון שטרן

  כל הכבוד על ההשקעה

 7. אתה פשוט אלוף!!!
  אני כבר שבוע מנסה למצוא את הסיסמא שלי לראוטר ולא מצליחה. התנתק לי מהפלאפון ובמחשב הנייד זה עבד. וכולם אמרו לעשות איפוס.
  רק לפי ההנחיות שלך זה הצליח. כשראיתי ממש לא אמנתי שמצאתי את הסיסמא.
  כל הכבוד לאנשים מוכשרים כמוך.
  עכשיו הכנסתי את האתר למועדפים שלי.

  תודה ענקית

  • חגי לוי

   אני שמח!
   התגובה שלך חיממה לי את הלב….
   אשמח שתשתפי את החברים באתר.
   כל מדריך באתר מלמד מא' עד ת' ומי שקורא אותו מהתחלה עד הסוף לא יחסיר מידע..
   המשך שבוע טוב
   חגי:)

 8. שי מחשבים

  כל הכבוד !!!
  כן ירבו כמוך !!!
  יישר כח האתר שלך מומלץ לכל הלקוחות שלי ובשמם אני אומר תודדדדהההההה!!!! (זה מה הגיבו )

  בהוקרה רבה
  שי

הוספת תגובה חדשה:

בשביל להגיב יש להירשם או להתחבר למערכת