מחפשים סרט טוב ליום שישי בערב? צריכים את תוכנת פוטושופ להשלמת פרויקט בעיצוב גרפי? אתם במקום הנכון!

מדריך תוכנת טורנט Torrent

מדריך תוכנת טורנט Torrent

המדריך יציג איך להתקין ולהשתמש בתוכנת הטורנט Bitlord, איך לחפש סרטים + תרגום בעברית, תוכנת ומשחקים להורדה.

חשוב מאוד: מדריך זה מציג איך להוריד קבצים ותוכנות חוקיות (שרשכתם את הדיסק בעבר, יש לכם את הרישיון החוקי ואתם צריכים את דיסק ההתקנה).

כל שימוש אחר בטורנט הינו באחריות המשתמש בלבד.

תוכן עניינים:

1. הסבר כללי על תוכנת טורנט וכיצד היא עובדת
2. הורדה והתקנה של תוכנת Torrent למחשבי פיסי ומקינטוש
3. הפעלה ראשונית של התוכנה -הגדרות פורטים (Ports) בתוכנה ובראוטר
4. איך משתמשים בתוכנת טורנט ומחפשים קבצים באתר torrentz.eu
5. איך להוריד סרטים/תוכנות/משחקים למחשב
חלק א. מלמד על הורדת הסרטיםּ+כתוביות
חלק ב. מלמד על הורדת משחקים ותוכנות וכיצד לצרוב אותם על דיסק
חלק ג. עדין קשור למשחקים/תוכנות ומלמד כיצד לדמות דיסק וירטואלי מבלי לצרוב אותו (תוכנת DAEMON Tools)

תקראו את המדריך מהתחלה עד הסוף אחרת תחסירו מידע חשוב ולא תגיעו למטרה הסופית.

יש לכם שאלה? הירשמו למערכת שאלות ותשובות של 9Comp.com ותשאלו כל שאלה שתרצו בחינם!

1. הסבר כללי על תוכנת Torrent (טורנט)?

תוכנת טורנט (ויקיפדיה) עובדת באמצעות פרוטוקול Peer to Peer (קצה לקצה), פרוטוקול המאפשר למורידים לשתף את החלק שכבר ירד אל מחשב שלהם עם מורידים חדשים. במילים אחרות, בזמן שאתם מורידים סרט HD ששוקל 4.7 גיגה, אתם משתפים את ההורדה עם מורידים אחרים ותורמים את החלק שלכם.

בשיטה זו, הקבצים יורדים ישירות מהמחשבים של המורידים וקצב ההורדה מאוד מהיר, החיסרון הוא שתוכנת הטורסט גונבת הרבה משאבי אינטרנט וגורמת לגלישה איטית (בזמן שהתוכנה פועלת).

מנהג המורידים: לאחר שההורדה שלכם מסתיימת, נהוג להשאיר את ההורדה דולקת ולשתף את הקבצים בכדי שגם מורידים אחרים יהנו ממהירות הורדה מהירה. לדוגמא: אם הורדתם סרט ששוקל 4.7 גיגה, עליכם לשתף את הסרט עד שמורידים אחרים יורידו ממכם 4.7 גיגה.

2. הורדת תוכנת טורנט Bitlord?

ישנן הרבה תוכנת טורנט להורדה, תוכנת uTorrent המפורסמת, Azureus, Bittorrent ועוד הרבה תוכנות. אני ממליץ לכם להוריד ולהתקין את תוכנת Bitlord, היא יציבה ועובדת טוב. תוכלו להוריד את תוכנת Bitlord בעמוד ההורדות של החברה (גירסא 2.1) או דרך אתר CNET Download.com Bitlord. חדש קישור ישיר: קישור ישיר להורדת תוכנת טורנט ביטלורד.

מי שבכל זאת מעדיף את גירסאת utorrent לווינדוס מוזמן להוריד.

התקנת BITLORD: להפעיל את קובץ ההתקנה > לאשר את התנאים ב- I Agree > מומלץ לבטל את ה- V מ- Install Bitlord Security-bar.

טורנט למקינטוש: קישור ישיר utorrent stable או גירסאת utorrent beta for mac. כמון כן ניתן להוריד את כל הגירסאות בעמוד utorrent למקינטוש (עמוד ההורדות שלהם).

תוכנות טורנט נוספות: למרות שהמדריך נכתב לתוכת ביטולורד, ישנן עוד הרבה מאוד תוכנות טורנט מעולות. תוכנת utorrent (יש קישורים להורדה למעלה), תוכנת bitcomet ותוכנת bittorrent הותיקה מכולן.

3. הפעלה ראשונית של תוכנת Bitlord – פתיחת פורטים + תיקיית הורדה

לפני שמתחילים לעבוד עם תוכנת הטורנט "Bitlord", יש לוודא מספר דברים חשוב! א.  וודאו שפתחתם Port בראוטר עבור תוכנת ה- Bitlord + לבדוק שהתוכנה פתוחה גם ב- Firewall המובנה של מערכת Windows 7 (לרוב, תוכנת Bitlord מגדירה את עצמה אוטומטית ב- Firewall). בכדי לפתוח פורטים בראוטר וללמוד איך לנהל את תוכנת ה- Firewall  המובנה במערכת Windows 7, יש לקרוא את חלקים 4 עד 6 במדריך "איך להתקין אימיול ולפתוח פורטים בראוטר".

חשוב לציין: לאחר שפתחתם בראוטר את הפורט, לדוגמא: פורט מספר 4682 (פורט מומלץ), יש צורך להגדיר את הפורט גם בתוכנת ה- Bitlord עצמה. יש להיכנס לתפריט Edit (עריכה) > לבחור ב- Preferences (העדפות) > בלשונית Network (רשת), יש להגדיר את פורט 4682 (או כל פורט אחר שתבחרו לפתוח) ב- From+ To(מצורפת תמונה).

פתיחת פורטים בתוכנת טורנט

פתיחת פורטים בתוכנת טורנט

ב. שימו לב שאתם יודעים לאן ההורדות יורדות. בכדי לקבוע לאן ירדו ההורדות, יש ללחוץ על כפתור Edit (עריכה) > לבחור ב- Preferences (העדפות) > בלשונית Downloads (הורדות) יש לבדוק לאן נשמרות ההורדות (Download to) > באפשרותכם לשנות את נתיב תיקיית ההורדות ע"י לחיצה על כפתור ה- "…".

חשוב מאוד: אם אתם נתקלים באיטיות ולא מסתדרים עם פתיחת הפורט בראוטר, תנסו להגדיר בתוכנת ה- Bitlord ב- Incoming ports, את האופציה של Use Random Ports או להשתמש בפורט 80. במידה והאיטיות נמשכת, תנסו להתקין את תוכנת uTorrent (במקום תוכנת Bitlord), תוכנת uTorrent משתמשת בפורט 80 (פורט שפתוח בראוטר וב- Firewall באופן אוטומטי).

4. איך להשתמש בתוכנת טורנט?

איך להשתמש בתוכנת טורנט

איך להשתמש בתוכנת טורנט

הרעיון בטורנט פשוט, לכל הורדה (סרט, תוכנה) יש קובץ torrent.*, את קובץ הטורנט מורידים מאתרי שיתוף קבצי טורנט, ולאחר מכן מפעילים את קובץ ה- Torrent באמצעות תוכנת Bitlord (או כל תוכנת טורנט אחרת).

יש הרבה אתרים המשתפים קבצי טורנט, אתר The piratebay נחשב לאתר מפורסם ברשת, אתר נוסף בשם KickAss Torrents, אך האתר הכי טוב ברשת נקרא Torrentz.eu.

אתר Torrentz.eu הוא "מאגר הורדות ענק" של כל האתרים המשתפים קבצי טורנט. כאשר אתם מחפשים סרט להורדה למשל: "inception" (הסרט "התחלה" עם לאונרדו דיקפריו), אתר Torrent.eu  יציג בפניכם תוצאות חיפוש של הסרט ולאחר שתבחרו באחת מהתוצאות, אתם תועברו לרשימת אתרי השיתוף שדרכם ניתן להוריד את הסרט.

בכדי להוריד את קובץ הטורנט, יש לחפש כפתור או קישור שנקרא "Download Torrent" (בכל אתר הכפתור ממוקם במקום שונה). שימו לב: חשוב להימנע מלחיצה על כפתורים בשם " Direct Download" "Download Now" או "Download", הכפתורים יורידו אל המחשב שלכם קבצי exe המכילים בתוכם תוכנות ריגול או תוכנות זדוניות אחרות. אין צורך לפחד, במידה ותלחצו על הכפתור הורדה שגוי, פשוט תבטלו את ההורדה ואל תפעילו את הקובץ ה- exe. יש להוריד קבצי torrent.* בלבד.

בסרטון זה, אני אדגים איך איך להתחבר אל אתר Torrentz.eu, איך לחפש סרט ולבחור אתר שיתוף מהרשימה בכדי להוריד את קובץ ה- torrrent.*

5. איך להוריד סרטים/תוכנות/משחקים? Download Files

הורדת סרטים ללא כתוביות עם טורנט

הורדת סרטים ללא כתוביות

לאחר שלמדנו איך להתקין ולהשתמש בתוכנת הטורנט, בחלק זה נלמד איך להוריד סרטים/תוכנות/משחקים בצורה נכונה (הורדת קבצים אמיתיים שפועלים). לפני שאתחיל, חשוב לציין שחלק זה דורש מעט ניסיון וסביר להניח שבהתחלה אתם תעשו קצת טעויות. אל תתיאשו, לאחר שמבינים את הרעיון זה הופך להיות קל.

א. הורדת סרטים+ כתוביות ותרגום בעברית

למי שלא צריך כתוביות:

אין הרבה מה להסתבך, פשוט לחפש את שם הסרט באתר torrent.eu. איך תדעו שהורדתם קובץ נכון? סרט באיכות DVD צריך לשקול בין 700-900 מגה, (אם הסרט מורכב משני חלקים, כל חלק ישקול 700 מגה).

סרט באייכות HD720 ׁׁ(איכות HD נמוכה יחסית), צריך לשקול בין 3.5-4.9 גיגה, סרט באיכות HD1080 (איכות גבוה)' צריך לשקול בין 4.5 עד 12 גיגה ( 8-10 גיגה זה הטובים).

למי שכן צריך כתוביות:

עדכון: באפשרותכם להתקין נגן BSPlayer והנגן ידע להוריד עבורכם את הכתוביות בצורה אוטומטית מבלי שתצטרכו לחפש את הכתובית באתרי כתוביות (האתרים המוזכרים למטה).

למי שבכל זאת רוצה להוריד את הכתוביות בשיטה הישנה, יכול להמשיך במדריך.

הורדת סרטים עם כתוביות

הורדת סרטים עם כתוביות

1. ראשית יש לחפש כתוביות לסרט ורק לאחר שמוודאים שאכן יש את כתוביות (תרגום), מורידים את הסרט בגירסא של הכתוביות. במילים אחרות, גירסאת התרגום וגירסאת הסרט חייבות להיות דומות. אתרים מומלצים להורדת: subscenter.org, torec.net, subtitle.co.il. יש עוד הרבה אתרים, חפשו אותם בגוגל, תרשמו את המילה "כתוביות".

טיפ: תורידו אך ורק סרטים באיכות HD720 או HD1080, סרטים באיכות DVD שייכים לעבר.

2. לאחר שמורידים את הכתוביות, יש לחלץ אותן מקובץ ה- zip בעזרת תוכנת winrar > קובץ הכתוביות הסופי צריך להיות בפורמט

srt. 3. יש לדאוג שקובץ הכתוביות וקובץ הסרט יהיו שמורים באותה תיקייה, ושיהיה להם שם זהה, אחרת הכתוביות לא יעבדו. נגן לסרטים: אם אתם צריכים נגן טוב לסרטים, תורידו את נגן bsplayer, הוא נוח ועובד מעולה עם כתוביות. גירסאת Free בחינם.

בסרטון הבא, אני מדגים את כל תהליך התאמת כתוביות לסרט

בתחילת הסרטון אני אתחבר אל אתר הכתוביות torec.net, אחפש כתוביות לסרט inception באיכות HD, לאחר מכן אני אתחבר לאתר torrentz.eu ואחפש סרט לגירסאת הכתוביות שמצאתי.

חשוב מאוד: בסרטון החלטתי להוריד סרט בגירסאת Inception.1080p.BluRay.x264-REFiNED, אם אתם מחפשים סרט בגירסא מסוימת ולא מקבלים אף תוצאת חיפוש באתר torrentz.eu, נסו לחפש את הסרט בוריאציות שונות. לדגומא: Inception 1080p BluRay x264 REFiNED (שימו לב שהסרתי את ה"נקודות" בין המילים). עוד דוגמא: Inception.1080p.REFiNED (הסרתי את רצף המילים BluRay.x264 והשארתי רק את שם הסרט והגירסא).

הכי חשוב שכשאתם מחפשים, תרשמו את שם הגירסא REFiNED.

ב. הורדת תוכנות ומשחקים אל המחשב

הורדת משחקים תוכנות אל המחשב

הורדת משחקים תוכנות אל המחשב

הורדת תוכנות ומשחקים נעשת בצורה שונה. הקבצים שיורדים אל המחשב, ירדו בפורמט של rar או zip (קבצים מקובצים).

לאחר שתחלצו את הקבצים, יתקבל קובץ אחד גדול בפורמט ISO/IMG/NRG/BIN (קובץ איימג). קובץ האימג הוא בעצם קובץ אחד ענק שהכולל בתוכו את התוכנה/המשחק, את הקובץ ניתן לצרוב על דיסק, ואז הדיסק הופך להיות כמו דיסק מקורי של התוכנה/משחק.

העזרו בתוכנת CDBurnXP בכדי לצרוב קובץ אימג ISO אל דיסק ( בסוף המדריך בחלק של "איך מייצרים דיסק מקובץ הגיבוי?").

יש עוד אפשרויות לחלץ את המשחק/תוכנה ישירות אל הארדיסק, ובאמצעות תוכנת Daemon tools (הרחבה בחלק ג' למטה).

איך מורידים משחק בצורה נכונה?

בכדי להוריד את המשחק, יש להתחבר לאתר torrentz.eu, ולהקליד בשדה החיפוש את שם המשחק.

1. חשוב מאוד לבחור קבצים להורדה במשקל 4.6 גיגה ויותר, לרוב משחקים חדשים שוקלים 6 גיגה ויותר.

2. שימו לב שאתם מורידים משחק בשפה הנכונה (אנגלית) ולא בשפה ITA ׁׁ(איטלקית) או RUS ׁ(רוסית, אלא אם אתם דוברי השפה הרוסית).

3. שימו לב שאתם מורידים משחק למערכת הפעלה של PC ולא Mac (מקינטוש).

4. לרוב, הורדה נכונה תהיה הורדה שיש לה הרבה מקורות הורדה (המקורות נמצאים בצד ימין בצבע ירוק), ככה שאל תנסו להוריד משחק שנמצא בתחתית הרשימה.

חשוב מאוד: אם לא רשום השפה או מערכת ההפעלה, סביר להניח שהמשחק בשפה האנגלית ומיועד למחשבי פיסי רגילים. מצורפת תמונה להמחשה (בעיגול האדום מסומנת ההורדה הנכונה).

הורדת משחקים למחשב

הורדת משחקים למחשב

איך מורידים תוכנה בצורה נכונה?

בכדי להוריד את התוכנה, יש להתחבר לאתר torrentz.eu, ולהקליד בשדה החיפוש את שם התוכנה.

1. חשוב לדעת אם אתם צריכים את התוכנה בגירסאת 64 ביט או 32 ביט (x86). רוב התוכנות כוללות את שתי הגירסאות.

2. משקל התוכנה- אם מדובר בתוכנת Photoshop או After Effect, סביר להניח שהתוכנה תשקול 1.2-1.7 גיגה. אם מדובר בחבילה שלמה של Adobe, משקל החבילה יכול לנוע בין 4.5-7 גיגה.

3. שימו לב שאתם מורידים תוכנה בשפה הנכונה ולא בשפה ITA (איטלקית).

חשוב מאוד: אם לא רשומה השפה או מערכת ההפעלה, סביר להניח שהתוכנה בשפה האנגלית ומיועדת למחשבי פיסי רגילים. בחלק מההורדות רשום שהתוכנה כוללת Cracks (פריצה), גם אם לא רשום, סביר להניח שהן כוללות. מצורפת תמונה להמחשה (בעיגול האדום מסומנת ההורדה הנכונה).

הורדת תוכנות אל המחשב

הורדת תוכנות אל המחשב

ג. מדמה דיסקים DAEMON Tools

מדמה דסיקים למשחקים Daemon tools

מדמה דסיקים למשחקים Daemon tools

תוכנת דימון טולס היא תוכנה שמסוגלת לדמות את הדיסק המקורי של התוכנה/משחק. תוכנת ה- Daemon tools פועלת בשיטה בה אתם מתבקשים להכניס את קובץ האימג של תוכנה/משחק (קובץ ה- ISO/NRG/IMG/BIN שהורדתם בתוכת הטורנט), ותוכנת הדימון טולס יודעת להפוך אותו לדיסק המקורי.

בשביל מה צריך את תוכנת דימון טולס?

 • כאשר המשחק דורש שתכניסו את הדיסק המקורי לכונן (אם לא הצלחתם למצוא את הפריצה הנכונה למשחק).
 • כאשר אין לכם כוח לחלץ את קובץ האימג אל הדיסק הקשיח באמצעות תוכנת Magic ISO או כל תוכנת RAR (זה לוקח 20 ד').

לרוב תוכנת הדימון טולס תשמש עבור האופציה הראשונה.

הורדה והתקנה של דימון טולס

בכדי להוריד את התוכנה, ליחצו על הקישור של "הורדת דימון טולס" (התוכנה בגירסאת lite, יש צורך בהרשמה בחינם). תוכלו להוריד את התוכנה גם בעמוד ההורדות של חברת Disc Tools.

חדש: קישור ישיר להורדת Daemon tools for mac.

התקנה: יש להפעיל את קובץ ההתקנה > לבחור את השפה (יש תמיכה בעברית) > לאשר את התנאים ב- I Agree > להסיר את ה-V מהתקנת TuneUP > לבחור ב- Don't allow montspace ולסיים את ההתקנה.

איך מתפעלים את תוכנת Daemon tools ?

1. ללחוץ דאבל קליק על הקובץ האימג, ותוכנת הדימון טולס תפתח אותו אוטומטית (תוכלו לראות את הדיסק ב- Computer (מחשב).

2. אם האופציה הראשונה לא עובדת, יש להפעיל את התוכנה > ללחוץ על הכפתור עם סימן ה- "+" (Add image) > ולבחור את קובץ האימג. לאחר מכן ללחוץ על הכפתור עם הסימן שלPlay.

3. אם עדין לא הצלחתם, שימו לב שבצד ימין על שולחן העבודה יש תוסף של התוכנה (מן בר כזה מיוחד), לחצו על הכפתור הירוק של Add virtual device ורק לאחר מכן התחילו את שלב 2.

בסרטון הבא, אני מדגים איך להוסיף קובץ ISO אל תוכנת ה- Daemon tools:

אהבתם את המדריך? שתפו אותו עם חברים ברשתות חברתיות…

אל תשכחו שכשיש יותר מורידים, יש יותר קבצים משותפים, ומהירות ההורדה של כל סרט מתעצמת! שתפו את הידע שרכשתם 9Comp.com מדריכים במחשבים.

http://www.9comp.com/?p=2072

אודות דויד שלום

דויד שלום
דויד שלום - חובב כתיבה והדרכה. מתמצא בעולם האינטרנט, הורדות ותוכנות. רוב הזמן אני מלמד את המשפחה וחברים על דברים חדשים שיוצאים ברשת ועכשיו אני שמח לשתף גם אתכם במידע. מצפה לתגובות מכם הגולשים.
לעמוד המדריכים שלי>

169 תגובות

 1. סרט ליום שישי זה טובבב

  • מדריך נפלא!
   אני הורדתי משחק ועשיתי לפי כל ההוראות ואז כשאני בא לפתוח הוא כותב לי שהדיסק המוכנס אינו דיסק מתאים.
   מה עושים?
   תודה רבה!

   • חגי לוי

    אם לא הצלחת לדמות את הדיסק בעזרת הדמון טולס, אתה צריך לחפש CRACK מתאים למשחק.
    אין לי אפשרות בנושא (איני מתמצא בזה).

    בהצלחה

  • אחלה אתר ואחלה מדריך.שאלה אחי אני חדש קצת בכל הבלאגן הזה הורדתי תוכנת טורצטורנט ואני מוריד משחק האם התוכנה הזאת טובה?????

 2. תודה רבה על המדריך :) יש לך מושג גדול במחשבים!!
  אני יתחיל להוריד

 3. באמת אתר יפה..חסר כאלה ברשת הכל פורומים מעצבים :)

 4. רונני האלוף

  מלך אתה!!
  אתה לא מסין כמה זמן חיפשתי מדריך טוב שיסביר לי איך למצוא כתוביות בצורה נכונהנ
  ביזבתי על זה שעות!

  אני אוהב את האתר שלך

 5. utorrent הכי טובה.
  ואל תיהיו קמצנים תשאירו את הקבצים לשיתוף ותתנו את החלק שלכם גם.

  • לא תודה,זה מאט לי את המחשב ואני לא רוצה את זה

 6. רוני גולד

  הורדתי סרט ויש עליו כבר תרגום מובנה באנגלית
  מה אני עושה..??

  • חגי לוי

   היי רוני..
   תנסה לחפש סרט ללא תרגום מובנה כי זה עושה בעיות.
   תעבור על המדריך צעד אחר צעד ואני מאמין שלא יהיו לך בעיות כאלה בעתיד..

   בהצלחה
   9Comp

 7. מורן תל אביב

  גבר תודה רבה.
  אלוף.

 8. תודה רבה מדריך מעולה ומפורט , תמשיך ככה ותעלה עוד דברים אני אשמח לקרוא

 9. מדריך ארוך אבל יש רמה

 10. יישר כוח, כל הכבוד.
  שאלה נוספת, היכן מוצאים סרטים מדובבים לעברית?

  תודה :-)

 11. אם אחרי הורדת הסרט הוא מופיע בתיקייה והכל שם ZIP איך מפעילים את הסרט?

  • חגי לוי

   היי סיוון,
   את צריכה להוריד תוכנה שנקראת winrar מאתר winrar.de.
   לאחר ההתקנה של התוכנה, לעשי קליק ימני על קובץ ה- zip ותבחרי באופציה של extract.
   הפעולה תחלץ את הקבצים מתוך קובץ ה כיווץ (zip).

 12. נכנסתי לאתר שהמלצתם להוריד משם סרטים , איך בדיוק אני מורידה משם ?
  הם מבקשים להרשם ומשהו עם כסף.. תסבירו בבקשה בקשר לזה..

 13. מוטי RAZ

  מסובף להוריד משחקים..הסתדרתי עם הסרטים..
  הנגן של BSPLAYER פצצה!

  תודה על התמיכה

 14. בניבום

  טופפפ אני אשף הורדות..
  ישאלים = קמצנים במקום שנשלם 40 שקל ונלך לקולנוע תראו במה אנחנו מתעסקים בשעה 00:00 :)

 15. חגי לוי

  אחי אתה מלך..
  כמה כסף אתה לוקח לשעת טכנאי מחשבים? אתה מגיע לראשון לציון?

  רותם

  • חגי לוי

   היי מאור,
   כן בוודאי ראשון לציון זו אחת הערים שאני מתמקד בה..אני אוהב את מערב ראשון :)
   שעת עבודה של טכנאי מחשבים באתר הלקוח עולם 200 ש"ח+ מע"מ. בהתקנת מערכות הפעלה אפשר לסכם Fix Price של 550 ש"ח +מע"מ. אם תגיע אליי זה יהיה יותר זול.

   בברכה,
   0507192019 חגי

 16. תודה ענקית!

 17. מוריד סרטים

  חולה עליך! כמה זמן רציתי ללמוד והתעצלתי
  אחלה מדריך

 18. זה עדיף מסרטים בצפייה ישירה..האייכות שלהם זוועה!
  הורדתי עכשיו את התחלה עם לאונרדו דיקרפריו באייכותי HD :)

 19. היי!!
  קודם כל תודה רבה על המדריך, ואני מצטרפת לכל הנאמר בתגובות, היום לא ניתן למצוא מדריכים כאלה מפורטים וטובים ברשת.
  במידה ואין לי ראוטר אלא מודם בלבד, האם משהו בהנחיות משתנה?

  תודה :)

  • חגי לוי

   היי גלה..
   כן – אין לך צורך לפתוח פורטים במכשיר מודם (כי הכל פתוח).

   יש בזה יתרון וחיסרון.
   כשכל הפורטים פתוחים, אין לך צורך לפתוח את הפורטים לתוכנת הטורנט וזה פחות התעסקות/עבודה.
   מצד שני, כאשר כל הפורטים פתוחים (מכשיר מודם), המחשב שלך פתוח לפריצות ברשת.

   מציע לך לגשת לחנות' לרכוש ראוטר, ולפתוח את פורט לתוכנת הטורנט.
   את יכולה לבקש את הראוטר מספק האינטרנט שלך HOT או בזק, יש אפשרות להוציא מהם את זה בחינם במידה ומאיימים להתנתק :)

   שבוע טוב חגי

  • ואגב, בהקשר למדריך האי מיול, שגם הוא מצוין, מה משמעות ביטול תוכנת אל תוך ה- Firewall המובנה במערכת Windows 7? האם פעולה זו מסכנת את המחשב לפריצות ווירוסים?

   שוב תודה!

   • חגי לוי

    כן כיבוי Firewall מובנה נועד רק לצורך דיאגנוסטיקה -אין להשאיר אותו כבוי.
    גלה יש לאתר מערכת שאלות ותשובות, את מוזמנת להירשם ולשאול שם את השאלות.

    בהצלחה חגי

    • אוקיי חגי. תודה רבה! אשמח להשתמש במערכת.
     חג שמח

 20. כל הכבוד על הדרכה ברורה ועניינית.
  רציתי לדעת בנוסף איך מורידים מוסיקה (אלבומים וגם שירים בודדים).
  תודה רבה.

 21. ערב טוב, ניסיתי מס' פעמים להוריד את BSPLAYER אך ללא הצלחה, מופיעה לי בכל פעם מחדש הודעת שגיאה.
  האם יש משהו דומה שאפשר לנסות להוריד בכדי לפתור את עניין התרגום לעברית?
  תודה
  קרן

 22. הי, תודה רבה על המדריך!
  אני מעוניינת להוריד סרטים מדובבים לעברית באמצעות טורנט (ולא אימיול). האם יש כאלו בנמצא? האם יש להוריד פסקול בנפרד?
  איך עושים את זה?

 23. תודה על ההסבר

  המחשב לא מזהה לי את מה שאני מוריד.

  כלומר, הורדה עם סיומת torrent הוא לא מציח לקרוא.

  מה לעשות ?

  • חגי לוי

   אתה צריך לוודא שהורדת תוכנת טורנט אל המחשב. קראת את המדריך?
   תוריד את תוכנת Bitlord או uTorrent, תתקין ותבצע הפעלה מחדש למחשב (חובה)
   תבדוק אם הקובץ נפתח.
   אם המחשב עדין לא פותח את קובץ הטורנט אוטמטית עם התוכנה, תבצע עליו קליק ימני בעכבר > תבחר באפשרות Open With (פתיחה באמצעות) > תבחר את תוכנת הטורנט.
   אם התוכנה לא נמצאת ברשימה, צריך להיות כפתור שנקרא "עיון" Browse תלחץ עליו תכנס אל כונן C של המערכת > תכנס אל תיקיית Program files או Program files x86 איפה שתוכנת הטורנט שלך מותקנת ותבחר מבתוך התיקייה של התוכנה את קובץ ההפעלה.

   בהצלחה

 24. שלום, ניסיתי לצרוב לדיסק את הסרטים שהורדתי דרך הטורנט ולמרות שהתקנתי את BSPLAYER והצלחתי להוריד כתוביות בהצלחה, כשניסיתי לצפות בטלויזיה, זה צרב את הסרט ללא הכתוביות. האם יש דרך לצרוב יחד עם כתוביות בעברית? תודה.

  • חגי לוי

   יש תוכנה שנקראת subtitle workshop
   וגם avisub 2.2 (לגבי התוכנה הזו לא סגור על זה).

   אלה תוכנות שמאפשרות להצמיד כתוביות לסרטים.

   בהצלחה
   חגי

 25. טלמן כאן

  הורדתי משחק בפורמט Bin מה זה? איך אני צורב אותו?

  תודה מאש טל.

  • חגי לוי

   אהלן,
   קובץ בפורמט Bin צריך להגיע עם עוד קובץ קטן בפוקמט Cue.
   אתה צריך לשמור את שני הקבצים בתיקייה אחת ואז לפתוח את קובץ ה- Cue עם תוכנת צריבה.בד"כ לוחצים על קובץ ה-CUE דאבל קליק בעכבר והוא נפתח אוטומטית עםתוכנת הצריבה.
   אם לא, תבצע עליו קליק ימני בעכבר ותבחר ב- Open with (פתיחה באמצעות) > ואז תבחר את תוכנת הצריבה אם מותקנת במחשב.
   אם אין לך את קובץ ה- Cue, אתה צריך להוריד תוכנה שיודעת לעשות Convert Bin to ISO. לקנברט את קובץ הבין לאי אס או ולצרוב את האי אס או עם תוכנת צריבה רגילה.

   בהצלחה
   חגי

 26. אני לא מצליחה עם הכתוביות :(
  הורדתי את הwinrar ועשיתי בדיוק מה שכתוב וזה לא עבד..

   • הורדתי את הסרט ואת הכתוביות, שמרתי אותם באותה תיקייה, תחת אותו שם בדיוק ושיניתי את הzip לrar….

    • חגי לוי

     היי ירדן..
     לא ממש שאלת פה שאלה לכן אני מניח שהשאלה שלך כיצד לנגן את הכתוביות מכיוון שזה לא עובד.
     אין צורך לשנות את קובץ ה- zip ל- rar
     דבר ראשון תשמרי את הסרט אל תוך תיקייה. אם הכתוביות מגיעות בקובץ zip או rar יש לחץ אותן מתוך קובץ הכיווץ (zip או rar).
     הכתובית צריכה להיות בפורמט srt או sub.
     תדאג/י ששם הכתובית ושם הסרט יהיו זהיים ואז תפעיל/י עם הנגן.
     בכל אופן לא הבנתי עוד איך הכתובית ירדה בקובץ RaR ? אם משתמשים בנגן BSPlayer הכתובית צריכה לרדת אותומטית בפורמט srt או sub

     • אני לא משתמשת בנגן BSplayer… אני חייבת?
      וחילצתי את הקובץ ויצאו לי שני חלקים אז אני מניחה שלא הורדתי גרסה שמתאימה? (הסרט הוא לא בשני חלקים…)

     • חגי לוי

      בשביל לנגן את הסרט עם כתוביות אין צורך להשתמש ב- BSPlayer
      אפשר לנגן גם עם הנגן של המערכת WMP ׁ(חשוב גירסא 10 או 11 לפחות)
      אם יש לך מערכת הפעלה של XP, ממליץ לך להשתמש ב- BSPlayer ולא לסמוך על הנגן המובנה מכיוון שהוא בגירסא 9 (אם אני זוכר נכון).
      בכל אופן אם הסרט הגיע בשני חלקים והתרגום בחלק 1 (או להיפך) זה לא יתאים.
      את יכולה להעזר במדריך טורנט להורדת סרטים. יש שם חלק שמסביר איך להוריד סרטים בצורה נכונה + כתוביות (איך להתאים את הכתובית לסרט).
      מעבר לזה מציע לך לא הסתבך עם חיפוש כתוביות באתרי כתוביות. פשוט תורידי את הסרט > הפעילי אותו עם נגן BSPlayer עדכני > יפתח לך חלון שמציע כתוביות להורדה > תבחרי את הגירסא הנכונה.

      בהצלחה.
      חגי

     • חגי לוי

      עכשיו אני רואה שהתגובה שרשמת מגיע כבר ממדריך הטורנט! את בכיוון הנכון :)

      בהצלחה

 27. אני לא משתמשת בBSplayer כי אני לא מצליחה להוריד אותו..
  אם אפשר לשאול עוד שאלה אחרונה, איך אני יודעת איזה גרסה של סרט הורדתי? (כדי שאני אוריד את הכתוביות בהתאם..)
  בכל אופן תודה רבה :)

  • חגי לוי

   את יכולה לשאול כמה שאלות שבא לך..:)
   הגירסא אמורה להיות רשומה אחרי שם הקובץ.
   אם השם של הקובץ לא מכיל את שם הגירסא, חוששני שלא ניתן לדעת.
   בכל אופן שיטת הורדת הסרטים עובדת בדיוק בשיטה ההפוכה, קודם מחפשים את הכתובית להורדה (יודעים איזה גירסא היא) ורק לאחר מכן מורידים את הסרט.

   זה הכל כתוב במדריך.

 28. מאור האלוףףףףףףףףףףףףףף

  יש לכה אחלה אתר אחי אבל איך אמרתה שקוראים לתוכנה של התרגום

  • חגי לוי

   זה לא תוכנה,
   יש אתרים שניתן להוריד מהם כתוביות כמו Torec.net או Subtitles.co.il
   יש נגן שנקרא BSPLAYER שיודע לחפש את הכתוביות אוטומטי שמנגנים את הסרט.
   יש לנו מדריך באתר, תעזר בחיפוש.

   בהצלחה
   חגי

 29. היי חגי,
  יש לי שאלה שאני לא מצליח לפתור אותה…
  עד היום הייתי מוריד סרטים מאתרים בעזרת אימיול ותמיד הופיע לי חלון שקפץ עם לחיצה על הלינק שבו היו כמה אפשרות וביניהן הורדה לאימיול..
  היום כשלחצתי על הלינק להורדת הסרט שיניתי את ברירת המחדל של התוכנה להורדה מאימיול לטורנט..וממש לאחר מכן זה עשה לי טעות בעת הקישור לתוכנה.זאת אומרת הוכנה של טורנט לא מזהה את הלינק…

  והנה השאלה:
  האם יש איזשהי דרך שהטורנט יזהה את כל הלינקים , או לפחות להחזיר את אימיול כברירת המחדל ללינקים שרשום עליהם הורדה דרך אימיול?

  פשוט כרגע הלינקים שהייתי מוריד דרך אימיול גם לא מזוהים ע"י טורנט וגם לא יודע איך להחזיר את אמיול כברירת המחדל ללינקים אלה..
  אני כבר מחקתי את שתי התכנות והתקנתי מחדש,אבל זה לא שינה כלום,ההפך עכשיו כשאני לוחץ על הלינק של ההורדה זה מעביר אותי לדפדפן שגוי,יענו עכשיו אף תוכנה לא מזהה את הלינקים.איך אפשר לתקן את זה?

  תודה,ספרטק

  • חגי לוי

   לגבי הקישור.
   קודם כל אתה יכולה לחפש קבצים בתוך תוכנת האימיול ולא להתבסס על קישורים חיצוניים.

   אם בכל זאת אתה רוצה לנסות לסדר את זה.

   א. יש באתר מדריך המלמד איך לבצע שיחזור מערכת.
   תבצע שיחזור למועד שזה עבד.. "שילשום" או לפני שבוע..אולי זה אוטומטית יסדר את זה.

   ב. אם זה לא עובד, תכנס לאתר שמשתף את הקישור > תבצע קליק ימני על הקישור > תחפש אופציה שנקראת save link as או save file as. אם יש לך אפשרות לשמור את הקישור על השולחן עבודה, תבצע על הקובץ שירד למחשב קליק ימני בעכבר ובחר ב- Open with (פתיחה באמצעות) > תנסה לבחור את תוכנה האימיול מהרשימה.

   ג. לנסות להסיר את שתי התוכנות > לבצע הפעלה מחדש למחשב > להפעיל תוכנה שנקראת ccleaner (יש מדריך באתר) > לנקות את הקבצי registry שלא קיימים > לעשות הפעלה מחדש למחשב > לבתקין רק את האימיול ולבדוק אם זה פותח.

   תעדכן אותי אם זה עבד.
   חגי

 30. ועוד שאלה בנושא…
  איפה אני מבצע חיפוש בתוכנת הורדה של טורנט הדומה לחיפוש בתוכנת הורדה של אימיול??
  יש כזה מנוע חיפוש??לפי שם של הקובץ,נגיד:שם של סרט או שיר..

  • חגי לוי

   החיפוש בתוכנת טורנט נעשה ע"י אתרים חיצוניים ולא בתוכנה עצמה.
   אתר Torrent.eu זה האתר הכי טוב.
   חלק 4 של המדריך מסביר.

   תהנה.

 31. הי חגי. ראשית, מדריך מעולה, כל הכבוד על ההשקעה.
  שאלה לי אליך: יש לי סטרימר אליו מחובר קשיח חיצוני. הסטרימר מאפשר לי באמצעות פרוטוקול SAMBA לסייר באופן חופשי בדיסק מרחוק ואף מיפיתי את הכונן ככונן רשת Z.
  אני עובד עם Bitlord וניסיתי להוריד טורנטים ישרים באמצעות הרשת הביתית שבניתי לי ישירות אל כונן Z הממופה כדי שלא אצטרך לנתק את הדיסק הקשיח מהסטרימר כל פעם ולחבר אותו למחשב באמצעות USB. בשורה התחתונה, זה לא עובד. אני לא מצליח להוריד קבצים אל הכונן ככונן רשת.
  האם יש אפשרות כזו? האם אני נדרש לבצע הגדרות מסוימות ב- Bitlord (נושא בו אני פחות מתמצא)?

  תודה מראש!

  • חגי לוי

   ברמת העיקרון אם מכשיר הסטרימר שלך פועל באופן קבוע והמחשב יכול לראות את הכונן החיצוני שמחובר אל הסטרימר כזמין.
   ז"א שאתה יכול ליצור מיפוי כונן מהמחשב ולבחור את הכונן שמחובר אל הסטרימר (הכונן המשותף) לא אמורה להיות בעיה.
   בתוכנת הטורנט, פשוט תגדיר שתיקיית ההורדה תיהיה מיפוי הכונן.
   בכל אופן "זו קצת שיטה ערבית", בדר"כ לא מחברים דיסקים אל הסטרימר ומשתפים אותם אל המחשב, זה צריך לעבוד בדיוק בצורה ההפוכה.
   תחבר את כונן ה- USB אל המחשב > תפנה את ההורדות של ה- BITLORD אליו > תשתף את הכונן דרך המחשב עם Sharing ורשת בייתית (שים לב שכל ההגדרות שיתוף + אבטחה פתוחות ל- Everyone) > תתחבר אל הכונן דרך הסטרימר ואז תנגן.
   בכל אופן כדי שתיהיה זרימת מידע באופן רציף ללא תקיעות הסטרימר צריך להיות מחובר לראוטר בחיבור קווי (כבל) או רשת אלחוטית N ולא G או B (במיוחד אם אתה מתכנן לנגן סרטי HD).

   חגי

   • הי חגי.
    אני יודע שזו שיטה עקומה אבל המחשב היחיד שלי הוא לפטופ שמשמש אותי לעבודה,כך שאני לא יכול לחבר את ההארד דיסק אליו באופן קבוע.
    מיפיתי את הכונן ככונן Z אבל ביטלורד משום מה לא מאפשר לי לבצע את ההורדה אל הכונן…

    • חגי לוי

     אם אתה לא מצליח אז כניראה שהתוכנה לא מאפשרת את זה.
     תנסה עם תוכנה אחרת אולי utorrent זה יצליח.

     בעיקרון מבחינה תאורטית זה לא אמור להצליח.
     כונן רשת וכונן מקומי, זה שני דברים שונים לחלוטין.

     אני אתן לך דוגמא:
     יש תוכנה שנקראת AVID (זו תוכנה לעריכת וידאו הכי פופולארית בשוק). התוכנה לא מאפשרת לשמור קבצים ישירות אל כונן רשת רגיל של ווינדוס.
     הצליחו לפתור את הבעיה הזו ע"י שיתוף כונן בטכנולוגיית iscsi.
     אם הסטרימר שלך תוכך בפרוטוקול iscsi וצליח להתחבר מהמחשב את הסטרימר עם הפרוטוקול הזה, זה יעבוד. (99 אחוז שסטרימרים לא תומכים בדבר כזה). אולי בעולם הסטרימרים יש פרוטוקול דומה שכן מאפשר ליצור כונן בשיטה אחרת כמו iscsi.
     אם לא, יש לך רעיון לסטרטאפ. בהצלחה :)

   • אגב, הסטרימר אכן מחובר בכבל קווי אל הראוטר

 32. אחלה כתבה, ניתן להבין כל דבר פרט בפרט.
  אחרי הורדה ראשונה של סרט באיכות hd , אני משתמש ב-mac
  עם איזה תוכנת צפייה ניתן לראות משום שbs לא פעיל על מוצרי אפל…
  ואם צריך לשנות משהו בהגדרות בכדי להפעיל את הכתוביות

  • חגי לוי

   במק תשמש בתוכנת VLC או Movie Maker (פחות מומלץ – זה הנגן המובנה).
   אין בעיה עם הכתוביות, צריך לדאוג ששם הכתובית ושם הקובץ יהיו זהים > לשמור את שני הקבצים באותה תיקייה.

 33. אהבתי את המדריך אחלה של מדריך אבל אולי אתה יודע איפה מורידים סרטים עם תרגום חוץ מהאימיול ?
  ויש לי אתר אינטרנט ואני לא יודע איך להעלות לשם סרטונים אני מנסה אבל לא מצליח אתה יכול בבקשה לשלוח לי הודעה לגימייל? snay025@gmail.com
  בכל מקרה תודה ששיתפת אותי בזה עם אתה צריך עזרה במשהו אולי אני יכול להיות אססיטנט שלך חח סתם

 34. ישלי בעיה אחרי שאני מוריד תמשחק וזה כבר על 100% זה אומר לי שצריך דיסק ואני לא מבין למה

  • חגי לוי

   אם הכוונה שלך זה שמתי שאתה מפעיל את המשחק זה דורש ממך דיסק, תקרא את החלק שמסביר על תוכנת דמון טולס

 35. האם יש דרך לחלץ כתוביות מובנות, כלומר הפרק מופיע לצפיה ישירה עם כתוביות בעברית. האם יש דרך לחלץ רק את הכתוביות?

  • חגי לוי

   אם אני לא טועה, לא ניתן.
   90 אחוז שאני לא טועה.
   בכל אופן מומלץ להוריד את הסרט תמיד ללא תרגום, להתקין נגן BSPLAYER שמוצא כבר לבד את התרגום.

   בהצלחה

 36. ruth goldenberg

  שלום חגי אני רוצה להעלות את מגיק סיטי בטורנט אני בדרך כלל מעלה משחקים. איך אני עושה את זה
  תודה רותי

 37. כל הכבוד לך על המדריך המקצועי והמושקע

 38. יש לי מקינטוש , השאלה האם אני צריכה להוריד bsplayer גם ? כדי שהכתוביות והסרט יתאימו או שיש לי את זה כבר מובנה במחשב ?

  • חגי לוי

   קודם כל זה לא מובנה במערכת.
   אני לא בטוח שיש גירסא למק.
   אם אין, אתה/את יכול/ה להוריד נגן VLC (גם עושה את העבודה)

   חגי

 39. תודה רבה מדריך מעולה נהנתי לקרוא אבל יש משהו שאני לא מצליח לעשות כשאומרים לי איפה אני רוצה לשמור את הקובץ עצמו לחצתי על כונן C ואז לחצתי שמור תמיד במיקום זה והוא לא מראה לי חלונית זו יותר ועכשיו אני רוצה לשמור בכונן D ואני לא יודע איך :(
  אצפה לתשובה מוקדם….

 40. חגי שלום,

  אם תוכל בקצרה להבהיר את ההבדלים בין האימיול לטורנט ומתי כדאי להשתמש באימיול ומתי בטורנט. לא הבנתי, למשל, מדוע סרטים מדובבים ניתן להוריד רק באימיול ולא בטורנט.

  • חגי לוי

   טורנט טוב להורדת סרטים חדשים, תוכנות, משחקים חדשים
   אימיול טוב להורדת סרטים מדובבים + משחקים ישנים.
   מוזיקה מורידים עם תוכנת vDownloader (יש מדריך באתר)
   יש עוד דרך טובה להוריד קבצים דרך אתרי שיתוף כמו Rapidshare (מדריך חדש יחסית).

   לרוב רצוי להשתמש בטורנט אבל לעיתים יש משחקים, תוכנות נדירות שניתן למצוא רק באימיול.

   בהצלחה.

 41. כל הכבוד לך.
  נעזרתי בך כרגע בהורדת המדמה דיסקים
  תודה רבה.

 42. תודה עזרת לי מאד. יופי של הסברים תבורך

 43. מכבי פאנטיקס

  פשוט מלך אין מילים עזרת לי מאוד!

 44. האתר שלך מצוין תודה! אבל יש לי שאלה בבקשה:
  הורדתי סרט מ UTORRENT, הורדתי כתוביות וחילצתי אותן ובמחשב אני רואה את הכול מצוין ועם תרגום.
  הבעיה היא שאם אני מחברת את הכונן הקשיח לטלוויזיה עם שני הקבצים, אני רואה את הסרט אבל את התרגום לעברית אני רואה רק כג'יבריש.

  איך אפשר לפתור את זה שגם בטלוויזיה אני אראה את זה עם התרגום?

  תודה!

  נועה

 45. אהלן חגי, אחלה מדריך- קצר ולעניין!

  האמת שאני מכיר כבר כמה שנים טובות את תוכנת utorrent (וממליץ עליה בחום), והסיבה שהגעתי לקרוא את המאמר היא כי אני מחפש כבר איזה חצי שעה הסבר על מה זה trackers…
  פעם חבר שמבין קצת יותר ממני אמר לי להעתיק את ה-2 טרקרים הראשונים במידה והם לא נמצאים כבר לקובץ שכבר יורד). אז אני עושה את הפעולה הזאת כבר כמה שנים טובות בלי שיהיה לי מושג מה בעצם אני עושה…
  תוכל אולי להסביר מהם טרקרים ואיך הם קשורים למהירות הורדה?

  חוץ מזה רציתי לתת טיפ לחברה שיותר חדשים בנושא- מי שלא מכיר את העסק יכול לטעות בקלות ולחשוב שכשכל פעם שמפעילים את התוכנה המחשב זוחל (מה שקרה לי). אז דבר ראשון, המחשב לא זוחל אלא האינטרנט זוחל. ואם זה המצב, יכול מאוד להיות שההגדרות של מהירות העלאת הקבצים בתוכנה אינם מוגדרים כמו שצריך. העזרה של utorrent די מסבירה מה הולך שם, ואם לא- יש מלא ילדים בני 12 שכתבו איך פותרים את זה בכל מיני פורומים….

  • חגי לוי

   לא ממש התעניינתי בזה אבל ממה שאני קורה ברשת.
   Tracker הוא מן "גשש" העוזר לקשר בין משתמשים שכבר התחילו להוריד את הקובץ או חלק ממנו.
   בעיקרון זה משהו שאמור "לתווך" או לעזור בהורדה.
   אני אישית לא מאמין בדברים האלה, צריך לחפש קובץ עם הרבה מקורות, מפיצים Seeders ואז הוא יורד חלק.
   צור איתי קשר בפרטי אני רוצה להציע לך משהו.

   חגי

   • סחתיין על התגובה המהירה.

    שלחתי לך מייל ל-online@9comp.com

 46. אודי מאייר

  טוב אז נתחיל בתודה על האתר הזה אבל אני תיפוס שלא קורא דברים עד הסוף חחח וקצת קצר סבלנות לצערי נכנסתי לאחר האתרים ולחצתי על הורדה ישירה ופתחתי את הקובץ ולפי מה שכתוב פה שזה מוריד תוכנת ריגול :\ מה עושים ?

  • חגי לוי

   קוראים את המדריך עד הסוף ומפסיקים להתנהג כמו ישראלים ג'רבצנים.
   בהצלחה אחי.

   • אודי מאייר

    חחח צודק ב100 אחוז
    מה עושים עכשיו אם אני אמחק מההוספה והסרה של התוכנות זה מספיק או שצריך לפרמט ?

 47. תודה

  אני מוריד את AUTOCAD עכשיו.

  מקווה שהסברת נכון והכל יפעל טוב, אחרת תצטרך לתקן לי את המחשב חחחח

  התקנתי כמה דברים EXE בטעות. חבל שלא ציינת בהתחלה שאסור. מקווה שלא תצטרך לתקן לי את המחשב כי אין לי זמן להיות בלי מחשב.

  היה יותר פשוט לתת לי דיסק במקום לזרוק אותי לקרשים !!!

  אבל אחלה מאמר זה

 48. גליה רומי

  שלום…
  רציתי לדעת אם יש לכם באתר עוד מדריכים לתוכנות הורדה, אני מחפשת להוריז מוזיקה.

  תודה גליה!

 49. אודי מאייר

  חגי שבת שלום :)
  2 שאלות ברשותך
  1) מה היא המהירות הורדה הסבירה ל12 מגה כי אני מוריד במהירות של 500 KB בערך האם זה סביר ?
  2) הורדתי סרט ואני מפעיל אותו באמצעות BS PLAYER וזה עובד מעולה עם הכתוביות אבל כאשר אני מעביר את הסרט לדיסק חיצוני ומפעיל בטלויזיה אז אין כתוביות :( מה אפשר לעשות
  תודה מראש ;)

  • חגי לוי

   מהירות הורדה מקסימלית של קו של 12 מגה צריכה להיות 1.3-1.4 מגה לשניה.
   את יכול לבדוק את מהירות הקו (בקישור).
   יכול להיות שהקו שלך תקין ואין מספיק מקורות הורדה לקובץ שאתה מנסה להוריד.

   לגבי הצגת כתוביות בטלויזיה:
   1. תנסה לשמור את הכתובית+הסרט בתיקייה אחת וששני השמות יהיו זהים.
   2. אם לא מצליח, עליך להצמיד את התרגום לסרט (תעזר המדריך).

   חגי

 50. מור אטיה

  הורדתי FIFA13 בהצלחה (6 GIB) בערך כמו שאמרת שהמשחקים החדשים שוקלים, אבל זה לא הוריד לי קבצים מקובצים ( rar או zip ), זה הוריד לי תיקיה: (FIFA.13.INTERNAL-RELOADED) שבתוך נמצא הקובץ שאמרת (ISO) ביחד עם:EXTREMEZONE.AKA.PIRATEPEDIA.STOLE.THIS.FROM.ZAMUNDA.NET.tx (שזה טקסט), ועם:reloaded.nfo (שזה מחשב עם סימן קריאה כחול כזה).

  השאלה שלי היא: אם אני צריכה לצרוב גם את הטקסט והמחשב עם סימן הקריאה הכחול ביחד עם קובץ ה (iso) או רק את קובץ ה (iso) ???
  סליחה על החפירה אבל זה חשוב

  • חגי לוי

   יש 2 אופציות:

   1. לצרוב את ה- ISO (בלבד) ולהפיק ממנו דיסק מקורי (את יכולה לצרוב עם תוכנת CDBurnXP. יש מדריך באתר).
   2. להתקין תוכנת דמון טולס כפי שמצוין במדריך טורנט. לשייך אליה את קובץ ה- ISO (התוכנה תבצע הדמיה "כאילו" שהדיסק נמצא במחשב).

   בד"כ בקבצי TXT מופיע המספר סידורי של המשחק אותו תצטרכי להכניס במהלך ההתקנה.

   לאחר ההתקנה, סביר להניח שתצטרכי להוריד CRACK למשחק בכדי שהוא יבטל את התלות בתקליטור המשחק (ז"א שללא ה CRACK הדיסק יהיה חייב להיות בתוך הכונן DVD או מופעל בתוכנת דמון טולס.
   יכול להיות שה Crack נמצא בתוך הדיסק עצמו (קובץ ה- ISO), תבדקי טוב.

   בהצלחה

 51. מור אטיה

  יש לי תוכנת CDBurnXP, פשוט ליצרוב אליה רק את הקובץ ( IOS ) שאמרתי מקודם בלי שתיי הדברים האחרים? ? ?

 52. מור אטיה

  אה לא משנה עזרת לי מאוד, המון תודה אני ינסה ליצרוב רק את ה ( IOS ) ונקווה שזה יעבוד.

 53. מור אטיה

  אתה אחלה בן-אדם :)

 54. מור אטיה

  זה צרב לי 100% את קובץ ה- IOS והפסיק ליצרוב כשניסה ליסגור את הדיסק זה רשם לי הודעת שגיאה (אירעה שגיאה בעת צריבת הדיסק.
  ככל הנראה הדיסק בלתי שמיש.
  בדרך כלל שגיעות כאלה מתרחשות כאשר המדיה המוכנסת אינה תואמת לכונן או שהיא בעלת איכות ירודה.)
  מה אני אמורה לעשות זה אמור להיות קובץ טוב, הוא בגודל GB 6.42 והורדתי אותו בול לפי ההוראות ואני גם יודעת איך משתמשים בתוכנות הטורנט תעזור לי פליז.
  מה ניראה לך שזה יכול להיות?

  • חגי לוי

   מור תנסי לצרוב בהירות איטי, להחליף את הדיסקים לסוג אחר, לנסות עם תוכנות צריבה אחרות.
   מדריך זה מלמד כיצד להשתמש בתוכנת הורדה טורנט ולא כיצד לצרוב. אין לי ידע בנושא הזה.

   בהצלחה חגי

 55. מור אטיה

  אבל כבר צרבתי פעם אחת וזה עבד והדיסק שיש לי הוא- DL (שתיי שכבות), הדיסקים חדשים ואני תמיד צורבת במהירות נמוכה זה לא קשור זה מה שהוא אחר מה זה יכול להיות??? אוף תנסה לעזור לי בבקשה.

  נ.ב יש CRACK בתוכו בדקתי

 56. להורדת סרטים חייב להיות member?
  כי לפי מה שראיתי זה בתשלום
  אשמח לתשובה

 57. אם הורדתי סימס 3 איך אני מתקין אותו?

 58. מדריך מצויין!!!

 59. חגי שלום,
  דבר ראשון המדריך מעולה הצלחתי להוריד סרטים באיכות 1080 אבל הורדתי את הBSPLAYER ואני לא מצליח לשים כתוביות האם תוכל לעזור לי?
  (יש לי XP)

 60. אני לוחץ חפש כתוביות וזה כותב לי לא נמצאו כתוביות

  • חגי לוי

   תוודא שאתה מחובר לאינטרנט.
   יש סרטים שהנגן לא מוצא להם כתוביות. תשתדל להוריד קבצים מאתר PublicHD (יש להם כתוביות).
   אתה יכול להיכנס לאתר Torrec או Subtitles.co.il ולנסות להוריד כתובית של גירסא אחרת. זה לפעמים עובד.

   לדוגמא: אם הורדת סרט של 1080 בגיסרא X, נסה לחפש כתובית של 1080 בגירסא Y.

   אם הורדת סרט של 1080HD אל תנסה לשייך לו כתוביות בגירסאות DVDRIP או איכות HD720 כי סביר להניח שזה לא יעבוד.

 61. חגי יש לי עוד שאלה אחת קטנה
  הורדתי משחק london 2012 נכנסתי למשחק דרך הSTEAM וזה כתב לי שצריך product code אתה יכול להסביר לי מה זה?

 62. וואוו תודה רבה מדריך מפורט הכל כלול ממש עזרת לי תמיד הייתי מפחד מהטורנטים למיניהם והייתי מוריד הורדות ישירות.
  זה פשוט וקל!!!

 63. היי חגי, התקנתי utorrent לפני כמה ימים והורדתי כמה סרטים, הכל עבד מצוין עד אתמול, כשאני מנסה להוריד סרטים כתוב בסטטוס finding peers אבל שום דבר לא זז. וזה כותב "inactive" מתחת לטורנט…

  תודה מראש על העזרה
  אמיר

 64. קודם כל תודה רבה על ההסברים המפורטים אבל יש לי שאלה: אני מוריד דרך טורנט משחקים לאקסבוקס איך אני מחלץ את הקבצים שירדו ל-rgh שהקונסולה תדע לזהות אותם?

  • חגי לוי

   אני יודע שאם רוצים להעתיק קבצי ISO לדיסק קשיח של WII צריך לפרמט את הדיסק קשיח עם תוכנה מיוחדת לשיטת קבצים מיוחדת ובעזרת להעתיק את קבצי ה- ISO לדיסק…
   אני לא ממש בקיא באקסבוקס אבל אולי הסרטון הזה יעזור לך:
   http://www.youtube.com/watch?v=9ud1lfVaoSY

   בכל אופן לדעתי תנסה ללמוד איך להעתיק את קבצי המשחקים לדיסק קשיח חיצוני (זה הכי נוח).
   בהצלחה…

 65. קודם כל רציתי להגיד לך תודה רבה.
  עכשיו לשאלה הורדתי משחק והוא רושם לי שהטורנט עלול להכיל קבצים קבצים שיפגעו במחשב מה עליי לעשות..?

  • חגי לוי

   קובץ טורנט צריך להיות בפורמט *.torrent
   אם הודרת קובץ תקין, הוא לא יכיל וירוסים.

   יכול להיות שזו סתם הודעת התרעה של הווינדוס. תשלח לי את השורה המלאה של ההודעה באנגלית.

 66. שלום חגי

  תודה על ההסברים.
  שתי בעיות: קודם כל, לא ברור לי בהגדרה בראוטר, אם אני מגדיר פורט 4682 האם זה TCP או UDP או שניהם באותה שורה. ככה עשיתי. שנית, המשכתי והגדרתי ב Bitlord 4682 גם בנכנס וגם ביוצא. המשכתי ועשיתי ניסוי על הסרט inception. נתקעתי בשלב של ההורדה. על כל הקבצים הוא כתב לי שהיישום לא נמצא.
  איפה הבעיה?

  תודה
  ארי

  • חגי לוי

   לטורנט צריך לפתוח 2 פורטים, אחד TCP השני UDP.
   את הפורטים הללו אתה מגדיר בתוכנת הטורנט.

   בראוטר, אתה יכול לפתוח את הפורט המסוים גם ב- TCP+UDP.

   לדוגמא: אם החלטת שפורט 4672 יהיה פורט TCP ופורט 4673 יהיה UDP, בראוטר אתה יכול לפתוח את פורט 4672 ל- TCP+UDP (למרות שבפועל אתה מתכוון להשתמש בו רק ל- TCP).

   לגבי נושא ההורדה, אני לא חושב שהבעיה פה היא פתיחת פורטים. יכול להיות שקובץ ההורדה (המקורות) לא תקינים.
   פורטים = מהירות. אם פורטים חסומים, בד"כ אתה תצליח להוריד אבל במהירויות נמוכות 10-30KB לשניה.
   תנסה להוריד משהו אחר ולבדוק את התקינות.

   בד"כ בתוכנות טורנט יש כפתור שבודק את תקינות הפורטים (האם הם פתוחים או חסומים) תעזר בו.

 67. חגי, תודה רבה על ההסבר המפורט, אתה אלוף.
  שאלה קטנה, ניתן לצפות בטרנטים ב- iPad?
  אם כן, איך עושים עם הכתוביות?
  אם זה לא ניתן, האם יש דרך להמיר קבצי טורנט לפורמט שמתאים ל iPad?

  • חגי לוי

   לצפות בטורנטים אין אפשר בשום מחשב/מכשיר מכיוון שטורנט זה קובץ הורדה.
   אני חושב שהתכוונת לצפות בסרטים שירדו מטורנט במכשיר iPad

   אני ממש מבין באייפדים אבל אם תמצא דרך להעתיק את הסרט לאייפד והסרט יהיה בפורמט שהאייפד יודע לנגן, תצליח לנגן את הסרט.
   תשאל את עצמך איך מעתיקים תוכן כמו סרטים לאייפד? לפי מה שזכור לי אי אפשר.

   יש קומבינה שאפשר לעשות..
   אתה יכול להתקין על המחשב את תוכנת COPY (תקרא את המדריך).
   להעתיק את הסרט לתיקיית הקופי.
   לאחר מכן להתקין את האפליקציה של COPY למכשיר iPad (אפשר בוודאות).
   בשיטה הזו, כל התוכן שתשמור לתיקייה ה- COPY במחשב, יסתנכרן דרך האינטרנט לאייפד (גם הסרט). לאחר מכן, תוכל להפעיל את הסרט.

   לגבי הכתוביות, מכשיר אייפד לא ידע להציג כתוביות כאשר קובץ הכתובית נמצא כקובץ נפרד מהסרט. עליו להצמיד את הכתובית לסרט עם תוכנה חיצונית.

   אני חושב שאייפק יודע לנגן קבצי mp4 בלבד.
   בפורום של אפל רשום גם קבצי Mov.
   https://discussions.apple.com/thread/3046893

   בד"כ סרטים שיורדים מטורנטים נשמרים בפורמט mkv (זה הפורמט של סרטי HD)
   לפני שתעביר את הסרט לאייפד אתה צריך לעשות Convert (המרה) מ- mkv ל- MP4.
   תרשום בגוגל:

   mkv to mp4 converter

   אולי יש דרכים יותר יעילות…קטונתי

 68. אה, ועוד שאלה קטנה.
  האם יש מצבים שבהם עדיף להוריד סרט באימיול מאשר בטורנט?

  • חגי לוי

   לא.
   אימיול זו תוכנה נידחת..
   אפשר למצוא שם תוכן ישן שאי בהרבה מקומות.
   אולי פריצות למשחקים, אבל ממש לא סרטי קולנוע (אולי סדרות אבל כאן עדיף לבחור בטורנט).

 69. ראשית, שיחקת אותה, מדריך מעולה.
  יש לי בעיה בנושא הכתוביות, כאשר אני מנסה להוריד כתובית בעברית אני רואה ג'יבריש.
  ניסיתי להוריד כתוביות שונות (דרך הנגן BS) אבל עדייו מופיע בג'יבריש.

  רעיונות ?

  תודה רבה

  • חגי לוי

   תדאג ששם הכתובית ושם הסרט יהיו זהים. תשמור את 2 הקבצים (הסרט והכתובית) בתיקייה אחת.
   תפתח את הסרט עם Windows Media Player או נגן VLC ותבדוק האם הכתוביות בג'יבריש או תקינות.

   אם הכתוביות תקינות, סביר להניח שיש לך בעיה בנגן bsplayer או שזו רק הגדרה מסוימת שצריך לקבוע בנגן.
   בעיקרון אתה צריך לחפש מקום שבו אפשר לשנות את ה Encoding של הכתוביות ולבחור שם ב- UTF8

   אם הכתוביות עדין מופיעות בג'יבריש, תנסה להתקין חבילת מקודדים לסרטים בשם k-lite (יש מדריך באתר).
   אם יש לך כבר חבילת מקודדים מותקנת, תסיר אותה > תבצע הפעלה מחדש למחשב > תפעיל את הסרט ותראה אם זה עובד טוב (ללא המקודדים).
   אם עדין לא תקין, תתקין חבילת מקודדים עדכנית ותבדוק שוב. רצוי לבצע הפעלה מחדש למחשב גם לאחר התקנת החבילה.

   אם התקלה ממשיכה, תחפש באתר מדריך שנקרא "תיקון ג'יבריש במערכת חלונות ווינדוס 7".
   יכול להיות שיש לך בעיה בעברית של המערכת הפעלה.

   בהצלחה חגי

 70. תודה על ההסברים והסבלנות למתקשים שבייננו
  איך מורידים סרטים מדובבים? מה רושמים בשורת החיפוש בטורנט?

  • חגי לוי

   סרטים בדיבוב מורידים דרך אימיול. יש מדריך באתר (תעזר בחיפוש בצד שמאל).
   בתוך האימיול, תרשום בשדה חיפוש דיבוב בעברית או סרטים בעברית.

 71. יוסי שושן

  קיים אתר להורדות סרטים וסדרות בטורנט בעברית עם סיקורים:
  http://torrenet.weebly.com/
  ובפייסבוק:
  https://www.facebook.com/downloads2torrenet

 72. תודה עזרת מאוד

 73. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  איך אפשר להוריד סרטים מצויירים בעברית ??

 74. שלום
  הגעתי לשלב virtual servers
  מבין שצריך להוסיף כזה
  נפתח לי דף חדש שבו עלי להגדיר את הסרוור החדש
  אני מתבקש לבחור service name
  מה עלי לבחור?
  select a service
  או
  custom service
  תודה רבה

  • חגי לוי

   Custom service

   אתה צריך לפתוח פורט עבור התחנה שלך ולהכניס את אותו הפורט בתוכנת הטורנט (פורט זה מספר).
   הסביר לך את זה לעומק אין לי אפשרות בתגובה.

   תקרא בקפידה את כל חלק 3 של המדריך.
   הסבר לפתיחת הפורטים בראוטר יש במדריך אימיול (מצורף שם קישור).

 75. אהלן, ניסיתי להוריד סרט מהקיקאס ושלחצתי על downlod torent הוא לא פתח את הbitlord, הוא רק הוריד איזה קובץ שלא נפתח. אם אפשר להגיד לי מה לעשות אני אשמח,תודה רבה.

  • חגי לוי

   מה זה קיקאס?
   אתה בטוח שהורדת קובץ שהסיומת שלו *.torrent ?
   אני חושב שהורדת קובץ אחר (שיש בו פרסומות קופצות)…אני מציע שתקרא את חלק 4 לעומק ותבין איפה הטעות שלך.

 76. אני מצטער אבל אני עדיין לא מבין. עשיתי הכל בדיוק לפי המדריך וזה לא עובד. (מה זה סיומת?)

  • חגי לוי

   איתמר,
   סיומת הכוונה לפורמט הקובץ.
   קבצי טורנט הם בסיומת *.torrent אם אינך מוריד קובץ בסיומת זו הוא אינו קובץ טורנט.
   יש לך את כל התשובות במדריך, תקרא אותו לאט.
   בבקשה אל תעלה עוד שאלות בנושא זה.

 77. היי חגי,
  הרגע התחלתי להוריד את הסרט הראשון שלי בתוכנה.
  אני רוצה לשאול איפה כדאי להוריד תוכניות לילדים כגון: יובל המבולבל, מיקי וכו'.
  כל האצרים שניסיתי מכילים סיומת של EXE וביטלתי את ההורדה.
  יש המלצות??

  בברכה, חני.

 78. יש לי מחשב נייד עם מעבד i3 רציתי לדעת עם משחק מסוים יעבוד לי על המחשב וקיבלתי תשובה שצריך לשדרג את הכרטיס מסך
  אני יודע שאי אפשר לשדרג כרטיס מסך למחשב נייד האים יש אזה תוכנה שאפשר לטעון אליה את המשחק ואז זה יעבוד חלק?

  • חגי לוי

   לא,
   אין תוכנה כזו.
   אתה יכול לשדרג את המחשב בתוספת זיכרון RAM (נגיד ל- 8 ג'יגה) ולשים לו דיסק SSD ואז זה ישפר את הביצועים שלו.
   השדרוג יכול להיות שווה למחשב בן 1-2 שנים. מחשב בן 3 ומעלה כבר לא כל כך שווה לשדרג. עדיף שתמכור, ותרכוש אחד חדש שיתאים לצרכים שלך.

   חגי

 79. היי, מדריך מעולה ותוכנה מעולה!
  יש לי כמה שאלות:
  1. כתבת שנהוג להשאיר את ההורדה דולקת ולשתף את הקבצים בכדי שגם מורידים אחרים יהנו ממהירות הורדה מהירה… איך אני רואה כמה הורידו ממני?
  2. איך אני רואה מה מצב החיבור? האם הפורטים פתוחים והחיבור מהיר? יש דרך לראות כמו באימיול?
  3. הקובץ (סרט) נשמר לי בתוך תיקייה עם עוד שני קבצים (srt / com) האם הם נחוצים להפעלת הסרט?

  תודה :)

 80. לא לגמרי ברור (גם לא דרך המדריך של האימיול) כיצד יוצרים New Rule ל- Ports בפיירוול ולקבוע שפורטים יהיו פתוחים גם שם.

  • חגי לוי

   הדסה,
   חלק 4 במדריך אימיול מפרט בדיוק כיצד לפתוח פורטים. כדאי שתקראי אותו לאט.

   1. לכל מחשב ברשת יש כתוב IP. עליך לדעת מה הכתובת של המחשב שלו את רוצה לפתוח את הפורטים (שלב 1 במדריך).
   2. לאחר מכן עליך להיכנס בראוטר למקום שנקרא Virtual server או port forwarding ולפתוח את פורט 4662 ו- 4672 למחשב שלך (לאי פי שלו).
   3. בסיום, את צריכה להיכנס לתוכנה ולהגדיר גם שם את הפורטים (הפורטים שפתחת).

   קחי בחשבון שלכל ראוטר יש תפריט שונה, לכן אולי חלק מההגדרות יכולות להיות ממוקמות במקום שונה.
   אם יש לך ראוטר של Netgear בזק. צפי בסרטון הזה מכיוון ששם פתיחת הפורטים שונה!
   https://www.youtube.com/watch?v=iVSRtKpG2X4

   אם את לא מסתדרת עם העניין תוך כמה שעות, מציע לך להפעיל בעל מקצוע.
   חגי

 81. לא ברור לי: משחקים אי אפשר להפעיל בעזרת תוכנת טורנט?

  אשמח אם תתייחס, ותודה על האתר המדהים..

  • חגי לוי

   תוכנת טורנט, לא מפעילה דברים. זו תוכנת הורדה שבאמצעותה מורידים קבצים כמו:
   תוכנות, סרטים וכן גם משחקים.

 82. וואו זה עזר לי לא ידעתי איך לשתמש בטורנט והמדריך עזר לי תודה

 83. ניר צוריאלי

  אתה תותח אפילו ב-2015 אני ממשיך לחזור לקרוא את המדריך ואני שולח לכל החברים !
  ע נ ק

 84. אילנה לם

  מה אני אמורה לעשות כשאני מנסה להוריד סרט ומופיעה לי הודעת שגיאה כונן קודם לא הורם
  אשמח לתשובה במייל הפרטי אם אפשר
  תודה
  אילנה לם

 85. איפה אני יכולה לחפש סרטים בעברית לילדים להורדה דרך הBITLORD? תודה!!

 86. חגי ערב טוב

  יישר כח ענק על המדריך המדהים

  אבל, הנני מתמודד עם הגדרת הפורטים בראוטר

  בתוכנת ה BITLORD שלי מוגדר תחת לשונית NETWORK :
  INCOMING PORTS , USE RANDOM PORTS, ACTIVE PORT 50347

  OUTGOING POTRS, USE RANDOM PORT

  לאור הנתונים הללו, אילו פורטים להגדיר בראוטר עבור TCP ו UDP בשביל ה BITLORD
  ברשותי ראוטר של בזק מסוג D-LINK DSL-2760U
  את ההגדרות הנני מבצע בלשונית ADVANCEED SETUP/NUT

  שאלה שניה
  האם להשאר בהגדרות הללו בתוכנה או לבטל את השימוש ב RANDOM PORTS, ולהשתמש בפורטים אחרים
  ובמידה וכן מה להגדיר בראוטר TCP ו UDP

  בתודה מראש

  • חגי לוי

   ל- incoming חובה לקבוע פורט קבוע.
   ל- Outgoing אפשר לשים על random.

   ראוטר חוסם רק כניסה יציאה פתוחה בכל הפורטים.

 87. מיכמיכ

  היי..
  הורדתי את התוכנה טורנט לפי המדריך ואני מצליחה לעשות מה שכתבת,
  אבל….אחרי שכבר הגעתי לשלב של ההורדה ממש ואני לוחצת על Download Torrent בסרטון הופיע חלון שנפתח ואישרת משהו שמה..
  אצלי זה שואל אותי אם אני רוצה לשמור או לפתוח במחשב וזה מוריד לי משהו למחשב ולא באמת את הסרט לתוכנה…מה עושים?

  • חגי לוי

   מיכל,
   קובץ טורנט הינו בפורמט *.torrent
   תשימי לב שאת מוריד קבצים נכונים מאתרי חיפוש.

הוספת תגובה חדשה:

בשביל להגיב יש להירשם או להתחבר למערכת